• MONITOR LG LED UltraGear G4 27" 27G440A-B 240Hz
Symbol: 27G440A-B
626.00
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 9.5 kg
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 32 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Głębokość (bez podstawy) 51,7 mm
Waga (z podstawą) 6,5 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 614,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Szerokość (bez podstawy) 614,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 364,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 540,7 mm
Waga (bez podstawy) 4 kg
AMD FreeSync Tak
Zgodność z G-SYNC® Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Jasność wyświetlacza (typowa) 400 cd/m²
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Rozmiar plamki 0,3108 x 0,3108 mm
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 240 Hz
Typ matrycy IPS
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typ HD Full HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Podświetlenie LED Nie
Ekran dotykowy Nie
Natywna proporcja obrazu 16:9
Współczynnik kontrastu (typowy) 700:1
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Standard gamy kolorów sRGB
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA Tak
Obrotowe Tak
Regulowana wysokość (max) 13 cm
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów HDMI 2
Wersja HDMI 2.0
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Nie
Ilość wyjść DisplayPort 1
Wersja wyjścia DisplayPort 1.4
Szerokość 765mm
Długość 170mm
Wysokość 500mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"