• MONITOR LG LED UltraFine 4K UHD 27" 27US550-W
Symbol: 27US550-W
889.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 8.5 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Kolor produktu Biały
Pobór mocy (max) 33,6 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy 25,9 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 34 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V
Głębokość (bez podstawy) 45,4 mm
Szerokość (bez podstawy) 613,5 mm
Wysokość (bez podstawy) 363,5 mm
Waga (z podstawą) 4,2 kg
Waga (bez podstawy) 7,3 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 253,2 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613,5 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 539,2 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryby inteligentne Energooszczędność
AMD FreeSync Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
Głębokość opakowania 167 mm
Szerokość opakowania 690 mm
Wysokość opakowania 447 mm
Waga wraz z opakowaniem 6,8 kg
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podstawa dołączona Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Ekran dotykowy Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Gama kolorów DCI-P3 90%
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rozmiar plamki 0,1554 x 0,1554 mm
Typ matrycy IPS
Technologia wyświetlacza LCD
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Typ HD 4K Ultra HD
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia w poziomie 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kształt ekranu Płaski
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Oś obrotu Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Obrotowe Tak
Standard VESA Tak
Ilość portów HDMI 2
Wyjście na słuchawki Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Wersja HDMI 2.0
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Nie
Ilość DisplayPort 1
Wersja wyjścia DisplayPort 1.4
Tryby kolorów wideo DCI-P3
Nie zawiera Rtęci
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2109325
Szerokość 695mm
Długość 445mm
Wysokość 215mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"