• MONITOR LG LED UltraFine 4K UHD 27" 27U730A-B
Symbol: 27U730A-B
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 10.3 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 27 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Prąd wejściowy 9 A
Głębokość urządzenia (z podstawą) 253,2 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613,5 mm
Wysokość (bez podstawy) 363,5 mm
Głębokość (bez podstawy) 45,4 mm
Szerokość (bez podstawy) 613,5 mm
Waga (z podstawą) 7,7 kg
Waga (bez podstawy) 10,4 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 539,2 mm
Tryby inteligentne Energooszczędność
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Waga wraz z opakowaniem 10,4 kg
Szerokość opakowania 694 mm
Wysokość opakowania 217 mm
Głębokość opakowania 451 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Przewody USB Type-C
Zasilacz w zestawie Tak
Standard gamy kolorów DCI-P3
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Przekątna ekranu 27"
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Natywna proporcja obrazu 16:9
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Paleta barw 90%
Głębia kolorów 10 bit
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Typ HD 4K Ultra HD
Typ matrycy IPS
Rozmiar plamki 0,0518 x 0,1554 mm
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Ekran matowy Tak
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Oś obrotu Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Regulacja pochylenia Tak
Obrotowe Tak
Standard VESA Tak
Ilość DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 2
Maksymalne zasilanie USB 90 W
Wyjście na słuchawki Tak
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Zasilanie USB Tak
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wbudowany USB hub Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 1
HDMI Tak
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności KC
Certyfikaty zgodności cUL
Specyficzne technologie Black Stabilizer
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2310473
Szerokość 445mm
Długość 685mm
Wysokość 210mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"