• MONITOR LG LED UltraFine 4K UHD 27" 27U730A-B (OUTLET)
Symbol: 27U730A-B
947.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 10.3 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 27 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Prąd wejściowy 9 A
Waga (bez podstawy) 10,4 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613,5 mm
Wysokość (bez podstawy) 363,5 mm
Szerokość (bez podstawy) 613,5 mm
Głębokość (bez podstawy) 45,4 mm
Waga (z podstawą) 7,7 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 253,2 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 539,2 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryby inteligentne Energooszczędność
Szerokość opakowania 694 mm
Wysokość opakowania 217 mm
Głębokość opakowania 451 mm
Waga wraz z opakowaniem 10,4 kg
Zasilacz w zestawie Tak
Przewody USB Type-C
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Standard gamy kolorów DCI-P3
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Ekran matowy Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Głębia kolorów 10 bit
Paleta barw 90%
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,4 cm
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Rozmiar plamki 0,0518 x 0,1554 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy IPS
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD 4K Ultra HD
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
Wbudowane głośniki Tak
Ilość głośników 2
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Oś obrotu Tak
Obrotowe Tak
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA Tak
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 1
Maksymalne zasilanie USB 90 W
Zasilanie USB Tak
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Tak
Ilość portów HDMI 2
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość DisplayPort 1
Certyfikaty zgodności cUL
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności KC
Specyficzne technologie Black Stabilizer
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2310473
Szerokość 445mm
Długość 685mm
Wysokość 210mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"