• MONITOR LG LED 34" 34WR50QK-B 100Hz
Symbol: 34WR50QK-B
Gwarancja 24 miesięcy
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 8.875 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Przednia osłona Czarny
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 45 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 42,9 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 25,7 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Typ zasilacza Zewnętrzny
Wysokość urządzenia (z podstawą) 483,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 809 mm
Waga (z podstawą) 5,9 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 223,2 mm
Szerokość (bez podstawy) 809 mm
Wysokość (bez podstawy) 358,9 mm
Głębokość (bez podstawy) 91,5 mm
Waga (bez podstawy) 4,9 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryby inteligentne Energooszczędność
Szerokość opakowania 986 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,4 kg
Wysokość opakowania 524 mm
Głębokość opakowania 212 mm
Podstawa dołączona Tak
Zasilacz w zestawie Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Typ HD Wide Quad HD
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 800 x 600 (SVGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 640 x 480 (VGA)
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3440 x 1440
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1024 x 768 (XGA)
Rozmiar plamki 0,23175 x 0,23175 mm
Natywna proporcja obrazu 21:9
Ekran dotykowy Nie
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Przekątna ekranu 34"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Zakrzywiony
Obsługiwane tryby wideo 720p
Obsługiwane tryby wideo 480p
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Rozdzielczość 3440 x 1440 px
Typ matrycy VA
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1800R
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 86,42 cm
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Głębia kolorów 10 bit
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
OSD Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia -5 - 15°
Standard VESA Tak
Kensington Lock Tak
Regulacja wysokości Nie
Regulacja pochylenia Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Ilość DisplayPort 1
Wbudowany USB hub Nie
Wersja DisplayPort 1.4
Wyjścia słuchawkowe 1
Ilość portów HDMI 2
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Specyficzne technologie Black Stabilizer
Obraz po obrazie (PbP) Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2033455
Szerokość 978mm
Długość 205mm
Wysokość 520mm