• MONITOR LG LED 34" 34G630A-B 240Hz
Symbol: 34G630A-B
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 10.35 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Kolor produktu Czarny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 32 kWh
Typ zasilacza Zewnętrzny
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 61 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Głębokość (bez podstawy) 107,1 mm
Wysokość (bez podstawy) 363,9 mm
Szerokość (bez podstawy) 808 mm
Waga (bez podstawy) 5,3 kg
Waga (z podstawą) 7,3 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 235 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 808 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 512,4 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 80%
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 85%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
AMD FreeSync Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Rodzaj opakowania Pudełko
Przewody DisplayPort
Przewody HDMI
Podstawa dołączona Tak
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 400
Długość przekątnej ekranu (cm) 86 cm
Gęstość pikseli 110 ppi
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1500R
Ekran dotykowy Nie
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Kąt widzenia w poziomie 178°
Typ matrycy VA
Gama kolorów DCI-P3 95%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 240 Hz
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Współczynnik kontrastu (typowy) 4000:1
Rozmiar plamki 0,2317 x 0,2317 mm
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Standard gamy kolorów DCI-P3
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Przekątna ekranu 34"
Rozdzielczość 3440 x 1440 px
Kształt ekranu Zakrzywiony
Natywna proporcja obrazu 21:9
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3440 x 1440
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Tak
Standard VESA Tak
Regulacja wysokości Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Obrotowe Tak
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Regulacja pochylenia Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Maksymalne zasilanie USB 15 W
Wbudowany USB hub Nie
Ilość portów HDMI 2
Wejście audio Tak
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Zasilanie USB Tak
Wersja HDMI 2.1
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 3
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość DisplayPort 1
Licznik FPS Tak
Obraz po obrazie (PbP) Tak
Specyficzne technologie Black Stabilizer
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2400682
Szerokość 170mm
Długość 470mm
Wysokość 975mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
34"