• MONITOR LG LED 34" 34G600A-B 160Hz
Symbol: 34G600A-B
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 12.94 kg
Specyfikacja
Podświetlana podstawa Nie
Konstrukcja bezramkowa Tak
Kolor nóżek Czarny
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 32 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 50 kWh
Adapter zewnętrznego zasilania Tak
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Głębokość (bez podstawy) 91,5 mm
Waga (z podstawą) 10 kg
Szerokość (bez podstawy) 809 mm
Wysokość (bez podstawy) 358,9 mm
Waga (bez podstawy) 5,8 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 470,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 809 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 249,1 mm
Bluetooth Nie
Wi-Fi Nie
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Tryby inteligentne Energooszczędność
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
AMD FreeSync Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Szerokość opakowania 1053 mm
Waga wraz z opakowaniem 13 kg
Wysokość opakowania 529 mm
Głębokość opakowania 232 mm
Typ matrycy VA
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 160 Hz
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1800R
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia wyświetlacza LCD
Długość przekątnej ekranu (cm) 86,35 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 4000:1
Jasność wyświetlacza (min) 240 cd/m²
Rozmiar plamki 0,07725 x 0,23175 mm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Natywna proporcja obrazu 21:9
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 3440 x 1440
Obsługiwane tryby wideo 1440p
Kąt widzenia w poziomie 178°
Ekran dotykowy Nie
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Kształt ekranu Zakrzywiony
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Rozdzielczość 3440 x 1440 px
Przekątna ekranu 34"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Typ HD Wide Quad HD
Standard gamy kolorów sRGB
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
Ilość głośników 2
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Tak
Obrotowe Tak
Możliwość montażu na ścianie Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 15°
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Kensington Lock Nie
Regulacja pochylenia Tak
Regulowana wysokość (max) 11 cm
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Nie
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 2
Gniazdko wyjścia DC Tak
Rok wprowadzenia 2025
Głośniki Maxx Audio
Zużycie energii (tryb uśpienia) 0,5 W
Specyficzne technologie Black Stabilizer, Crosshair
Redukcja rozmycia ruchu Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2308842
Szerokość 1050mm
Długość 230mm
Wysokość 520mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
34"