• MONITOR LG LED 31,5" 32UQ850V-W
Symbol: 32UQ850V-W
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 10.98 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Pozycjonowanie na rynku Dom
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Zużycie energii w trybie energooszczędnym 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
AMD FreeSync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Przewody USB Type-A to Micro USB Type-B
Przewody DisplayPort
Przewody USB Type-C
Przewody HDMI
Przekątna ekranu 32"
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Płaski
Typ HD 4K Ultra HD
Kąt widzenia w poziomie 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Kolory wyświetlacza 1.073 billionów kolorów
Gama kolorów DCI-P3 98%
Typ matrycy IPS
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 400
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Ekran dotykowy Nie
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Rozmiar plamki 0,1554 x 0,1554 mm
Technologia wyświetlacza LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 2000:1
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Wbudowana kamera/aparat Nie
Oś obrotu Tak
Regulacja wysokości Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Standard VESA Tak
Regulacja pochylenia Tak
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Maksymalne zasilanie USB 90 W
Wbudowany USB hub Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1850789
Szerokość 210mm
Długość 505mm
Wysokość 815mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
32"