• MONITOR LG LED 29" 29U511A-B 100Hz
Symbol: 29U511A-B
672.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 6.5 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 20 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 22 kWh
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Wysokość (bez podstawy) 313,4 mm
Waga (bez podstawy) 4 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 688,5 mm
Głębokość (bez podstawy) 76,9 mm
Waga (z podstawą) 5,1 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 408,7 mm
Szerokość (bez podstawy) 688,5 mm
Wysokość opakowania 391 mm
Waga wraz z opakowaniem 6,6 kg
Szerokość opakowania 781 mm
Głębokość opakowania 132 mm
Przewody HDMI
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Rozdzielczość 2560 x 1080 px
Typ HD WFHD
Kąt widzenia w poziomie 178°
Rozmiar plamki 0,26 x 0,26 mm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Przekątna ekranu 29"
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typ matrycy IPS
Natywna proporcja obrazu 21:9
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Długość przekątnej ekranu (cm) 73 cm
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Standard VESA Tak
Regulacja pochylenia Tak
Wersja wyjścia DisplayPort 1.4
Ilość portów HDMI 1
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość DisplayPort 1
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2329253
Szerokość 400mm
Długość 130mm
Wysokość 770mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
29"