• MONITOR LG LED 27'' IPS 27G411A-B FHD UltraGear 120Hz (144Hz O/C)
Symbol: 27G411A-B
Gwarancja 24 miesięcy
408.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.134 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Odnowiony Nie
Odłączana podstawa Tak
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 20 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 22 kWh
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Waga (z podstawą) 3,8 kg
Wysokość (bez podstawy) 357,8 mm
Głębokość (bez podstawy) 38,5 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 611,5 mm
Szerokość (bez podstawy) 611,5 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Waga (bez podstawy) 2,9 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 452,4 mm
Bluetooth Nie
Wi-Fi Nie
Przewodowa sieć LAN Nie
Typ AMD FreeSync FreeSync
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Tryb gry Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Nie
AMD FreeSync Tak
Waga wraz z opakowaniem 5,3 kg
Szerokość opakowania 690 mm
Wysokość opakowania 141 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 430 mm
Obrotowe ramię Nie
Długość kabla HDMI 1,8 m
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody HDMI
Zasilacz w zestawie Tak
Dołączone baterie zdalnego sterowania Nie
Podstawa dołączona Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Nie
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Przekątna ekranu 27"
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Podświetlenie LED Tak
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Standard gamy kolorów sRGB
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Rozmiar plamki 0,3114 x 0,3114 mm
Paleta barw 99%
Kąt widzenia w poziomie 178°
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Czas odpowiedzi (szybkość) 1 ms
Ekran matowy Tak
Gęstość pikseli 82 ppi
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Natywna proporcja obrazu 16:9
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Typ HD Full HD
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Głębia kolorów 24 bit
Kształt ekranu Płaski
Technologia wyświetlacza LCD
Typ podświetlacza Edge LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,5 cm
Typ matrycy IPS
Ekran dotykowy Nie
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Możliwość montażu na ścianie Tak
Regulacja pochylenia Tak
Zarządzanie okablowaniem Tak
Kensington Lock Nie
Regulacja wysokości Nie
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Standard VESA Tak
OSD Nie
Wbudowany pzełącznik KVM Nie
Ilość portów HDMI 1
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość DisplayPort 1
HDMI Tak
Wersja HDMI 2.2
Wbudowany USB hub Nie
HDCP Tak
Wersja DisplayPort 1.4
Wersja HDCP 2.2
Okres gwarancji 2 lat(a)
Specyficzne technologie Black Equalizer, Crosshair
System formatu sygnału cyfrowego Nieobsługiwany
Licznik FPS Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2391926
Szerokość 430mm
Długość 152mm
Wysokość 689mm