• MONITOR LG LED 27" 27U41YA-B 120Hz
Symbol: 27U41YA-B
375.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.37 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 20 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 18 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) E
Typ zasilacza Zewnętrzny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Szerokość (bez podstawy) 611,6 mm
Wysokość (bez podstawy) 357,7 mm
Waga (bez podstawy) 3,3 kg
Głębokość (bez podstawy) 37,5 mm
Waga (z podstawą) 4,2 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 611,6 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 458,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
AMD FreeSync Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
Szerokość opakowania 690,9 mm
Waga wraz z opakowaniem 5,4 kg
Wysokość opakowania 449,6 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 138,7 mm
Podstawa dołączona Tak
Przewody HDMI
Ekran dotykowy Nie
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia wyświetlacza LCD
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Standard gamy kolorów sRGB
Długość przekątnej ekranu (cm) 69 cm
Typ matrycy IPS
Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Jasność wyświetlacza (typowa) 220 cd/m²
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Typ HD Full HD
Kształt ekranu Płaski
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kąt widzenia w poziomie 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Rozmiar plamki 0,2745 x 0,2745 mm
Regulacja wysokości Nie
Regulacja pochylenia Tak
Standard VESA Tak
Kensington Lock Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Interfejs do montażu panelu 1100 x 100 mm
Wejście audio Tak
Wersja HDCP 2.3
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Nie
HDCP Tak
Wersja HDMI 2.0
Redukcja rozmycia ruchu Tak
Specyficzne technologie Black Stabilizer
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2409294
Szerokość 146mm
Długość 453mm
Wysokość 697mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"