• MONITOR LG LED 27" 27GS75Q-B 180Hz (200Hz O/C)
Symbol: 27GS75Q-B
743.00
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 8.25 kg
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Szerokość urządzenia (z podstawą) 614,7 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 576,6 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 254 mm
Waga (bez podstawy) 4,08 kg
Wysokość (bez podstawy) 370,8 mm
Głębokość (bez podstawy) 50,8 mm
Szerokość (bez podstawy) 614,7 mm
Waga (z podstawą) 5,99 kg
NVIDIA G-SYNC Tak
AMD FreeSync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC
Tryby inteligentne Energooszczędność
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 497,8 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,39 kg
Głębokość opakowania 182,9 mm
Szerokość opakowania 690,9 mm
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Rozmiar plamki 0,2331 x 0,2331 mm
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Kształt ekranu Płaski
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Przekątna ekranu 27"
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Quad HD
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Typ matrycy IPS
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Maksymalna częstotliwość odświeżania 180 Hz
Ekran dotykowy Nie
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Oś obrotu Tak
Regulacja pochylenia Tak
Ilość DisplayPort 1
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Licznik FPS Tak
Specyficzne technologie Black Stabilizer, Crosshair, DAS Mode
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1936482
Szerokość 490mm
Długość 680mm
Wysokość 180mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"