• MONITOR LG LED 23,8" 24G411A-B 120Hz (144Hz O/C)
Symbol: 24G411A-B
Gwarancja 36 miesięcy
368.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.516 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Odłączana podstawa Tak
Odnowiony Nie
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 14 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 15 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) E
Szerokość urządzenia (z podstawą) 539,4 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 412 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Szerokość (bez podstawy) 539,4 mm
Głębokość (bez podstawy) 38 mm
Wysokość (bez podstawy) 317,1 mm
Waga (bez podstawy) 2,4 kg
Waga (z podstawą) 3,3 kg
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Nie
NVIDIA G-SYNC Tak
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
AMD FreeSync Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Nie
Tryb gry Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 385 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,6 kg
Głębokość opakowania 430 mm
Szerokość opakowania 620 mm
Przewody HDMI
Obrotowe ramię Nie
Zasilacz w zestawie Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania Nie
Dołączone baterie zdalnego sterowania Nie
Długość kabla HDMI 1,8 m
Podstawa dołączona Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozmiar plamki 0,27 x 0,27 mm
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 24"
Kąt widzenia w poziomie 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Ekran dotykowy Nie
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Standard gamy kolorów sRGB
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Ekran matowy Tak
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Typ matrycy IPS
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Paleta barw 99%
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Typ podświetlacza Edge LED
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia wyświetlacza LCD
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,4 cm
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Nie
Kensington Lock Nie
Regulacja pochylenia Tak
OSD Nie
Możliwość montażu na ścianie Tak
Zarządzanie okablowaniem Tak
HDCP Tak
Ilość DisplayPort 1
Wbudowany USB hub Nie
Ilość portów HDMI 1
Wersja DisplayPort 1.4
Wersja HDMI 2.2
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Wersja HDCP 2.2
System formatu sygnału cyfrowego Nieobsługiwany
Okres gwarancji 2 lat(a)
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2391907
Szerokość 137mm
Długość 615mm
Wysokość 383mm