• MONITOR IIYAMA LED 23,8" XUB2493HS-B6
Symbol: XUB2493HS-B6
574.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 6.198 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy 16 W
Waga (z podstawą) 5,1 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 539,5 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 493 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 209,5 mm
Podstawa dołączona Tak
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Przekątna ekranu 23,8"
Pokrycie sRGB (typowe) 96%
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Ekran dotykowy Nie
Czas odpowiedzi (typowy) 0,5 ms
Współczynik kontrastu (dynamiczny) 80000000:1
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Kształt ekranu Płaski
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 1300:1
Typ matrycy IPS
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozmiar plamki 0,275 x 0,275 mm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Typ HD Full HD
Moc wyjściowa (RMS) 2 W
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Kąt obrotu wokół osi 0 - 90°
Obracany 45 - 90°
Zarządzanie okablowaniem Tak
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia 5 - 23°
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Obrotowe Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Oś obrotu Tak
Regulacja wysokości 15 cm
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA Tak
OSD Tak
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość DisplayPort 1
HDCP Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Ilość portów HDMI 1
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) ErP
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) EAC
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TCO
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TÜV mark
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) WEEE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) PSE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) UKCA
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) VCCI
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) REACH
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 147mm
Długość 390mm
Wysokość 635mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,8"