MONITOR IIYAMA LED 23,8" XUB2493HS-B6
Symbol:
XUB2493HS-B6
574.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 6.198 kg |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 16 W |
| Waga (z podstawą) | 5,1 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 493 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 209,5 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 96% |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 0,5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 115 kHz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Typ HD | Full HD |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 90° |
| Obracany | 45 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 23° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Regulacja wysokości | 15 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| OSD | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EAC |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TÜV mark |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | WEEE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | PSE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | UKCA |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | VCCI |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | REACH |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 635mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,8"