• MONITOR ASUS 27" VA27AQSB (OUTLET)
Symbol: VA27AQSB
Uszkodzone opakowanie, produkt rozpakowywany w celu oględzin. Monitor NOWY z kompletem wyposażenia.
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 8.6 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Przednia osłona Czarny
Konstrukcja bezramkowa Tak
Kolor nóżek Czarny
Kolor produktu Czarny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Pobór mocy 40 W
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Tryb wyłączenia 0,5 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Zużycie energii w trybie energooszczędnym 0,5 W
Wysokość (bez podstawy) 365,8 mm
Głębokość (bez podstawy) 51,5 mm
Waga (z podstawą) 6,69 kg
Szerokość (bez podstawy) 613,8 mm
Waga (bez podstawy) 4,42 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 517,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 226,3 mm
NVIDIA G-SYNC Tak
AMD FreeSync Tak
Ekran dotykowy Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kolory wyświetlacza 16.78 millionów kolorów
Typ podświetlacza LED
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 2560 x 1440
Typ matrycy IPS
Kształt ekranu Płaski
Format obrazu 16:9
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ HD Quad HD
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Wbudowana kamera/aparat Nie
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 2 W
Obracany -180 - 180°
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Kąt obrotu wokół osi -90 - 90°
Oś obrotu Tak
Obrotowe Tak
Regulacja pochylenia Tak
Standard VESA Tak
Regulowana wysokość (max) 15 cm
Zakres kąta nachylenia -5 - 35°
Kensington Lock Tak
HDMI Tak
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 1
Wyjście na słuchawki Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Wbudowany USB hub Nie
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.2
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 364611
Szerokość 200mm
Długość 420mm
Wysokość 700mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"
Rozdzielczość:
2560 x 1440 px
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist