• MONITOR AOC QD-OLED 27" Q27G4SDR 360Hz
Symbol: Q27G4SDR
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 10.462 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Przednia osłona Czarny
Konstrukcja bezramkowa Tak
Odłączana podstawa Tak
Pobór mocy 72 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 29 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 25 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Szerokość urządzenia (z podstawą) 609,3 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 207,7 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 537,4 mm
Szerokość (bez podstawy) 609,3 mm
Waga (z podstawą) 6,87 kg
Głębokość (bez podstawy) 58,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 357,7 mm
Waga (bez podstawy) 4,99 kg
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Wysokość opakowania 481 mm
Głębokość opakowania 159 mm
Szerokość opakowania 820 mm
Waga wraz z opakowaniem 10,1 kg
Przewody HDMI
Przewody DisplayPort
Przewody USB
Przewody Prąd przemienny
Długość kabla DisplayPort 1,8 m
Długość kabla HDMI 1,8 m
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 360 Hz
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 510 kHz
Rozmiar plamki 0,2292 x 0,2292 mm
Czas odpowiedzi (typowy) 0,03 ms
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Typ HD Quad HD
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Przekątna ekranu 26,5"
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Maksymalna częstotliwość odświeżania 360 Hz
Technologia wyświetlacza QD-OLED
Współczynnik kontrastu (typowy) 150000:1
Typ matrycy OLED
Ekran dotykowy Nie
Długość przekątnej ekranu (cm) 67,3 cm
Standard gamy kolorów sRGB
Standard gamy kolorów Adobe RGB
Standard gamy kolorów DCI-P3
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Gęstość pikseli 110,84 ppi
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 400 True Black
Pokrycie Adobe RGB 98%
Pokrycie sRGB (typowe) 147,6%
Ekran matowy Tak
Gama kolorów DCI-P3 99,1%
Twardość powierzchni 2H
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia -3 - 21,5°
Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Obrotowe Tak
Regulacja pochylenia Tak
Oś obrotu Tak
Kąt obrotu wokół osi -90 - 90°
Standard VESA Tak
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Obracany -30 - 30°
Regulacja wysokości Tak
Regulowana wysokość (max) 13 cm
Wersja HDMI 2.1
Wbudowany USB hub Tak
Ilość DisplayPort 1
HDCP Tak
Ilość portów HDMI 2
Wersja DisplayPort 1.4
Wyjścia słuchawkowe 1
HDMI Tak
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Liczba portów USB Typu-B (ilość) 1
Wersja HDCP 2.2
Miejscowe przyciemnianie Tak
Certyfikaty zgodności CE
Niski input lag Tak
Licznik FPS Tak
Kontrola cieni Tak
Okres gwarancji 3 lat(a)
Pokrętło Tak
Typ grubości ramki Bezszkieletowy
Specyficzne technologie Crosshair
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2451720
Szerokość 480mm
Długość 820mm
Wysokość 160mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
26,5"