• MONITOR AOC LED 31,5" CQ32G4VE 180Hz
Symbol: CQ32G4VE
956.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 9.712 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Przednia osłona Czarny
Odłączana podstawa Tak
Konstrukcja bezramkowa Tak
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Prąd wejściowy 1.5 A
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 55 kWh
Pobór mocy (max) 70 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 32 kWh
Pobór mocy 35 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Szerokość urządzenia (z podstawą) 709,4 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 265,3 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 523,8 mm
Waga (z podstawą) 7,31 kg
Wysokość (bez podstawy) 425,2 mm
Głębokość (bez podstawy) 96,6 mm
Szerokość (bez podstawy) 709,4 mm
Waga (bez podstawy) 6,24 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 93%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 5000 m
Zakres temperatur (przechowywanie) -25 - 55 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 85%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 12192 m
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync 48 - 180 Hz
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Tryb gry Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Waga wraz z opakowaniem 9,91 kg
Głębokość opakowania 188 mm
Szerokość opakowania 840 mm
Wysokość opakowania 527 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody DisplayPort
Przewody HDMI
Długość kabla DisplayPort 1,8 m
Długość kabla HDMI 1,8 m
Przekątna ekranu 31,5"
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Współczynik kontrastu (dynamiczny) 80000000:1
Kształt ekranu Zakrzywiony
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Typ HD Quad HD
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1500R
Typ podświetlacza W-LED
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Technologia wyświetlacza LCD
DDC/CI Tak
Rozmiar obrazu (w pionie) 39,2 cm
Typ matrycy Fast VA
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Rozmiar plamki 0,2724 x 0,2724 mm
Czas reakcji (MPRT) 0,5 ms
Ekran dotykowy Nie
Współczynnik kontrastu (typowy) 3500:1
Zasięg skanowania (długość) 48 - 180 Hz
Wskaźnik zamglenia 25%
Rozmiar obrazu (w poziomie) 69,7 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 180 Hz
Gama kolorów DCI-P3 92,4%
Gęstość pikseli 93,24 ppi
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Ekran matowy Tak
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 270 kHz
Pokrycie sRGB (typowe) 124,2%
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia -3 - 21°
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Chorwacki
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Hiszpański
Regulacja pochylenia Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
OSD Tak
Standard VESA Tak
Zarządzanie okablowaniem Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Liczba języków OSD 19
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość portów HDMI 2
Wersja HDMI 2.0
Wyjścia słuchawkowe 1
Wtyk słuchawek 3,5 mm
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Niski input lag Tak
Certyfikaty zgodności CE
Kontrola cieni Tak
Redukcja rozmycia ruchu Tak
Okres gwarancji 3 lat(a)
Miejscowe przyciemnianie Tak
Specyficzne technologie Crosshair
Typ grubości ramki Bezszkieletowy
Licznik FPS Tak
Pokrętło Tak
Certyfikaty WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC
Nie zawiera PVC/BFR
Nie zawiera Rtęci
Szerokość 845mm
Długość 200mm
Wysokość 525mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
32"