• MONITOR AOC LED 27" Q27B3CF2 100Hz
Symbol: Q27B3CF2
665.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 8.82 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Odłączana podstawa Tak
Przednia osłona Czarny
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy 35 W
Pobór mocy (max) 135 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Waga (z podstawą) 5,51 kg
Szerokość (bez podstawy) 616,6 mm
Głębokość (bez podstawy) 45,6 mm
Wysokość (bez podstawy) 356,7 mm
Waga (bez podstawy) 3,97 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 616,6 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 229,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 508,6 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość opakowania 820 mm
Wysokość opakowania 481 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,62 kg
Głębokość opakowania 162 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody USB Type-C na USB Type-C
Przewody HDMI
Długość kabla HDMI 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Gęstość pikseli 109 ppi
Współczynik kontrastu (dynamiczny) 20000000:1
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar plamki 0,2331 x 0,2331 mm
Twardość powierzchni 3H
Ekran matowy Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Zasięg BT.2020 70,1%
Typ podświetlacza W-LED
Wskaźnik zamglenia 25%
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Ekran dotykowy Nie
Pokrycie sRGB (typowe) 120,8%
Pokrycie NTSC (typowe) 105,3%
Kąt widzenia w poziomie 178°
Paleta barw 99%
Typ matrycy IPS
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 115 kHz
DDC/CI Tak
Zasięg skanowania (długość) 48 - 100 Hz
Pokrycie Adobe RGB 103,5%
Standard gamy kolorów sRGB
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Typ HD Quad HD
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Podświetlenie LED Tak
Przekątna ekranu 27"
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowana kamera/aparat Nie
Standard VESA Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Regulacja wysokości Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia Tak
Regulowana wysokość (max) 11 cm
Zakres kąta nachylenia -5 - 25°
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Wbudowany USB hub Tak
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów USB typu C downstream 1
Wersja HDCP 2.2
Wyjścia słuchawkowe 1
Wersja HDMI 2.0
Zasilanie USB Tak
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Maksymalne zasilanie USB 65 W
Wyście mocy ac Tak
HDMI Tak
Wtyk słuchawek 3,5 mm
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
HDCP Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1880952
Szerokość 170mm
Długość 480mm
Wysokość 820mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"