• Listwa zasilająca Lanberg PDU-10I-0200-IEC-BK (10 gniazd w standardzie IEC320; 10 A; 2m; kolor czarny)
Symbol: PDU-10I-0200-IEC-BK
Gwarancja 24 miesięcy
94.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.94 kg
Specyfikacja
Moc maksymalna 2500 W
Typy wyjść AC C13 panel
Długość kabla 2 m
Kolor produktu Czarny
Przeznaczenie Wewnętrzna
Wbudowany wyłącznik Tak
Ilość gniazd sieciowych 10 x gniazdo sieciowe
Typ gniazda IEC C14
Maksymalne natężenie prądu 10 A
Waga produktu 883 g
Szerokość 520mm
Długość 100mm
Wysokość 60mm