Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)
Symbol:
T/LZ08-OPT050/0000
64.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.787 kg |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezpieczne dla dzieci | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Nominalne natężenie prądu na wyjściu | 10 A |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 250 V |
| Wartość znamionowa udaru energii | 175 J |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | 724 g |
| Szerokość produktu | 359 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Długość kabla | 5 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wskaźnik udaru napięciowego | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 135mm |