• Listwa przeciwprzepięciowa Ever OPTIMA 5,0m (6 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ08-OPT050/0000)
Symbol: T/LZ08-OPT050/0000
Gwarancja 24 miesięcy
64.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.787 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora Tak
Zarządzanie okablowaniem Tak
Wbudowany wyłącznik Tak
Bezpieczne dla dzieci Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Nominalne natężenie prądu na wyjściu 10 A
Wartość nominalna napięcia wejściowego 250 V
Wartość znamionowa udaru energii 175 J
Ilość gniazd sieciowych 6 x gniazdo sieciowe
Waga produktu 724 g
Szerokość produktu 359 mm
Głębokość produktu 53 mm
Wysokość produktu 39 mm
Długość kabla 5 m
Rodzaj opakowania Pudełko
Wskaźnik udaru napięciowego Tak
Diody LED Tak
Szerokość 400mm
Długość 45mm
Wysokość 135mm