• Listwa przeciwprzepięciowa Ever Classic 5,0m (5 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ09-CLA050/0000)
Symbol: T/LZ09-CLA050/0000
Gwarancja 120 miesięcy
61.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.9 kg
Specyfikacja
Diody LED Zasilanie
Długość kabla 5 m
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem Tak
Kolor produktu Czarny
Typ montażu Poziomy/Pionowy
Wartość nominalna napięcia wejściowego 230 V
Maksymalne natężenie prądu 10 A
Maksymalny prąd wejściowy na fazę 10 A
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Wymiary produktu (SxGxW) 345 x 64 x 50 mm
Waga produktu 727 g
Ilość gniazd sieciowych 5 x gniazdo sieciowe
Szerokość 400mm
Długość 55mm
Wysokość 122mm