Listwa przeciwprzepięciowa Ever Classic 5,0m (5 x UTE; 10 A; kolor czarny) (T/LZ09-CLA050/0000)
Symbol:
T/LZ09-CLA050/0000
61.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.9 kg |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Długość kabla | 5 m |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ montażu | Poziomy/Pionowy |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Maksymalny prąd wejściowy na fazę | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 345 x 64 x 50 mm |
| Waga produktu | 727 g |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 122mm |