LANBERG SWITCH RACK 19" 16X 100MB POE+/2X COMBO GIGABIT 250W NIEZARZĄDZALNY RSFE-16P-2C-250
Symbol:
RSFE-16P-2C-250
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 2.625 kg |
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 16 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 16 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 7,2 Gbit/s |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 16 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 250 W |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 290mm |