• LANBERG SWITCH RACK 19" 16X 100MB POE+/2X COMBO GIGABIT 250W NIEZARZĄDZALNY RSFE-16P-2C-250
Symbol: RSFE-16P-2C-250
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
450.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 2.625 kg
EAN 5901969429305
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Możliwości montowania w stelażu Tak
Diody LED Tak
Układ 1U
Materiał obudowy Metal
Certyfikaty FCC, CE
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Szerokość produktu 320 mm
Wysokość produktu 45 mm
Głębokość produktu 208 mm
Typ przełącznika Nie zarządzany
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 55 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 80%
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Auto-Negocjacja Tak
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3af
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3at
Technologia okablowania Copper Ethernet 100BASE-TX
Technologia okablowania Copper Ethernet 1000BASE-T
Liczba portów SFP Combo 2
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Fast Ethernet (10/100)
Ilość portów Fast Ethernet (PoE) 16
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 16
Wielkość tabeli adresów 16000 wejścia
Przepustowość rutowania/przełączania 7,2 Gbit/s
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów 16
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Obsługa PoE Tak
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 250 W
Szerokość 370mm
Długość 80mm
Wysokość 290mm