• LANBERG SWITCH RACK 19" 16X 100MB POE+/2X COMBO GIGABIT 150W NIEZARZĄDZALNY RSFE-16P-2C-150
Symbol: RSFE-16P-2C-150
Gwarancja 24 miesięcy
417.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 2.62 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Diody LED Tak
Możliwości montowania w stelażu Tak
Układ 1U
Materiał obudowy Metal
Certyfikaty FCC, CE
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Wysokość produktu 45 mm
Głębokość produktu 208 mm
Szerokość produktu 320 mm
Typ przełącznika Nie zarządzany
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 55 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 80%
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3at
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3af
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Technologia okablowania Copper Ethernet 100BASE-TX
Technologia okablowania Copper Ethernet 1000BASE-T
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Auto-Negocjacja Tak
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Fast Ethernet (10/100)
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 16
Liczba portów SFP Combo 2
Ilość portów Fast Ethernet (PoE) 16
Wielkość tabeli adresów 16000 wejścia
Przepustowość rutowania/przełączania 7,2 Gbit/s
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów 16
Obsługa PoE Tak
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 150 W
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Szerokość 85mm
Długość 290mm
Wysokość 365mm