• LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120
Symbol: RSFE-8P-2GE-120
Gwarancja 24 miesięcy
199.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.22 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Możliwości montowania w stelażu Tak
Diody LED Tak
Układ 1U
Materiał obudowy Metal
Certyfikaty FCC, CE
Pobór mocy (max) 126 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Głębokość produktu 118 mm
Wysokość produktu 44,5 mm
Szerokość produktu 200 mm
Typ przełącznika Nie zarządzany
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 85%
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Pełny dupleks Tak
Wspierany auto-learning adresów MAC Tak
Podpora kontroli przepływu Tak
Auto-Negocjacja Tak
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Wspierany auto-aging adresów MAC Tak
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3af
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3at
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Technologia okablowania Copper Ethernet 100BASE-TX
Technologia okablowania Copper Ethernet 1000BASE-T
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 10
Ilość portów Gigabit Ethernet 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 8
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Wielkość tabeli adresów 2048 wejścia
Przepustowość rutowania/przełączania 5,6 Gbit/s
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów 8
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 120 W
Obsługa PoE Tak
Szerokość 240mm
Długość 80mm
Wysokość 210mm