LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (8X 100MB/S POE+, 2X 1GB/S) RSFE-8P-2GE-120
Symbol:
RSFE-8P-2GE-120
199.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 1.22 kg |
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Pobór mocy (max) | 126 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Pełny dupleks | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 10 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Wielkość tabeli adresów | 2048 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 5,6 Gbit/s |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 210mm |