• LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (4X 100MB/S POE+, 2X 100MB/S) RSFE-4P-2FE-60
Symbol: RSFE-4P-2FE-60
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
109.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.11 kg
EAN 5901969428797
Zostaw telefon
Specyfikacja
Możliwości montowania w stelażu Tak
Materiał obudowy Metal
Układ 1U
Kolor produktu Czarny
Diody LED Tak
Certyfikaty FCC, CE
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Pobór mocy (max) 65 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Głębokość produktu 118 mm
Szerokość produktu 200 mm
Wysokość produktu 44,5 mm
Typ przełącznika Nie zarządzany
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -10 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej 0 - 85%
Technologia okablowania Copper Ethernet 10BASE-T
Technologia okablowania Copper Ethernet 100BASE-TX
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3af
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3at
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Podpora kontroli przepływu Tak
Pełny dupleks Tak
Auto-Negocjacja Tak
Wspierany auto-learning adresów MAC Tak
Wspierany auto-aging adresów MAC Tak
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 6
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Fast Ethernet (10/100)
Przepustowość rutowania/przełączania 1,2 Gbit/s
Wielkość tabeli adresów 1024 wejścia
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 60 W
Obsługa PoE Tak
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port 30 W
Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów 4
Szerokość 200mm
Długość 240mm
Wysokość 70mm