LANBERG SWITCH POE+ RACK 10"/19" (4X 100MB/S POE+, 2X 100MB/S) RSFE-4P-2FE-60
Symbol:
RSFE-4P-2FE-60
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 1.11 kg |
| Certyfikaty | FCC, CE |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 65 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Wspierany auto-learning adresów MAC | Tak |
| Wspierany auto-aging adresów MAC | Tak |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Fast Ethernet (10/100) |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 1,2 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 1024 wejścia |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 60 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 4 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 70mm |