LANBERG SWITCH DSP2-1005-12V (5-PORT, 12V, 1GB/S)
Symbol:
DSP2-1005-12V
50.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.165 kg |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | LAN |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie operacyjne | AC: 100-240 V, DC: 12 V |
| Głębokość produktu | 93 mm |
| Wysokość produktu | 22,3 mm |
| Szerokość produktu | 65,7 mm |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Złącze zasilania | 12V/0,5A |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 85% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3i |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Obsługa PoE | Nie |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 75mm |