• LANBERG SWITCH DSP2-1005-12V (5-PORT, 12V, 1GB/S)
Symbol: DSP2-1005-12V
Gwarancja 24 miesięcy
50.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.165 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Diody LED Zasilanie
Diody LED LAN
Zasilacz dołączony Tak
Napięcie operacyjne AC: 100-240 V, DC: 12 V
Głębokość produktu 93 mm
Wysokość produktu 22,3 mm
Szerokość produktu 65,7 mm
Typ przełącznika Nie zarządzany
Złącze zasilania 12V/0,5A
Dopuszczalna wilgotność względna 0 - 85%
Zakres wilgotności względnej 0 - 85%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) 0 - 40 °C
Pełny dupleks Tak
Obsługa 10G Nie
Automatyczne MDI/MDI-X Tak
Auto-Negocjacja Tak
Technologia okablowania Copper Ethernet 1000BASE-T
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3u
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ab
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3x
Standardy komunikacyjne IEEE 802.3i
Skrócona instrukcja obsługi Tak
Zasilacz sieciowy Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 5
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Wielkość tabeli adresów 2000 wejścia
Przepustowość rutowania/przełączania 10 Gbit/s
Obsługa PoE Nie
Szerokość 95mm
Długość 85mm
Wysokość 75mm