• LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 5M SZARY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0500-S
Symbol: PCF6A-10CC-0500-S
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
9.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.13 kg
EAN 5901969427035
Zostaw telefon
Kolor kabla Szary
Izolacja kabla S/FTP (S-STP)
Częstotliwość 500 MHz
Materiał płaszcza Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH)
Długość kabla 5 m
Złączka 1 RJ-45
Złączka 2 RJ-45
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Średnica zewnętrzna 6 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 40mm
Wysokość 130mm