• LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 20M BIAŁY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-2000-W
Symbol: PCF6A-10CC-2000-W
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
27.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.595 kg
EAN 5901969427363
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rozmiar przewodu AWG 26
Długość kabla 20 m
Izolacja kabla S/FTP (S-STP)
Złączka 1 Rj-45
Kolor kabla Biały
Częstotliwość 500 MHz
Standard kabla kat.6A
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Średnica zewnętrzna 6 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 200mm
Długość 50mm
Wysokość 180mm