• LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 0.5M SZARY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0050-S
Symbol: PCF6A-10CC-0050-S
Gwarancja 24 miesięcy
3.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Kolor kabla Szary
Rozmiar przewodu AWG 26
Izolacja kabla S/FTP (S-STP)
Długość kabla 0,5 m
Częstotliwość 500 MHz
Materiał płaszcza Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH)
Rodzaj złącza Złącze męskie / złącze męskie
Materiał przewodzący Aluminium miedziane (CCA)
Standard kabla kat.6A
Złączka 1 RJ-45
Złączka 2 RJ-45
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Średnica zewnętrzna 6 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 10mm
Wysokość 130mm