• LANBERG KABEL VGA M/M 5M 15PIN FERRYT CZARNY CA-VGAC-10CU-0050-BK
Symbol: CA-VGAC-10CU-0050-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
18.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.295 kg
EAN 5901969433951
Zostaw telefon
Specyfikacja
Piercień ferrytowy Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Rozmiar złącza 1 Prosty
Materiał płaszcza przewodu Polichlorek winylu (PVC)
Rozmiar złącza 2 Prosty
Złącze 2 Męska
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 × 1080
Kolor produktu Czarny
Kolor produktu Niebieski
Złącze 1 Męska
Długość kabla 5 m
Ilość sztuk 1
Złączka 1 VGA (D-Sub)
Złączka 2 VGA (D-Sub)
Rozmiar przewodu AWG 30
Szerokość 170mm
Długość 30mm
Wysokość 50mm