LANBERG KABEL USB-A 3.0 M/M 1M CZARNY CA-USBA-30CU-0010-BK
Symbol:
CA-USBA-30CU-0010-BK
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Brak towaru
| Waga | 0.048 kg |
| Specyfikacja | |
| Wersja USB | 3.0 |
| Długość kabla | 1 m |
| Złączka 1 | USB-A |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 10mm |