• LANBERG KABEL USB-A 3.0 M/M 1M CZARNY CA-USBA-30CU-0010-BK
Symbol: CA-USBA-30CU-0010-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
9.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Brak towaru
Waga 0.048 kg
EAN 5901969427752
Zostaw telefon
Specyfikacja
Wersja USB 3.0
Długość kabla 1 m
Złączka 1 USB-A
Materiał pokrycia styków Nikiel
Złącze 1 Męska
Materiał płaszcza przewodu Plastik
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 120mm
Wysokość 10mm