• LANBERG KABEL USB-A 2.0 M/M 1M CZARNY CA-USBA-20CU-0010-BK
Symbol: CA-USBA-20CU-0010-BK
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
3.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.041 kg
EAN 5901969427721
Zostaw telefon
Specyfikacja
Maksymalna szybkość przesyłania danych 480 Mbit/s
Kolor produktu Czarny
Wersja USB 2.0
Złącze 2 Męska
Złączka 1 USB-A
Długość kabla 1 m
Materiał pokrycia styków Nikiel
Złączka 2 USB-A
Złącze 1 Męska
Materiał płaszcza przewodu Plastik
Ilość sztuk 1
Szerokość 175mm
Długość 10mm
Wysokość 135mm