• Kingston RDIMM 64GB DDR5 2Rx4 Hynix A 4800MHz PC5-38400 KSM48R40BD4-64HA
Symbol: KSM48R40BD4-64HA
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.034 kg
EAN 740617343786
Zostaw telefon
Specyfikacja
Certyfikaty zgodności RoHS
Czas cyklu wiersza 48 ns
Ranking pamięci 2
Szybkość przesyłania danych pamięci 4800 MT/s
Napięcie pamięci 1.1 V
Pokrycie ołowiem Złoto
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
On-Die ECC Tak
Typ pamięci RAM DDR5
Profil SPD Tak
Programowalne napięcia zasilania (VPP) 1,8 V
Opóźnienie CAS 40
Korekcja ECC Nie
Pamięć RAM 64 GB
Czas aktywności wiersza 32 ns
Standard JEDEC Tak
Przeznaczenie PC/serwer
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 64 GB
Ustawienie trybu 8192M x 80
Odświeżany czas cyklu wiersza 295 ns
Typ pamięci buforowej Registered (buffered)
Wysokość produktu 31,2 mm
Szerokość produktu 133,3 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 95 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -55 - 100 °C
Nie zawiera Halogen
Szerokość 162mm
Długość 48mm
Wysokość 8mm