• Karta GoodRam M40A-0080R11 (8GB; Class 4)
Symbol: M40A-0080R11
Gwarancja Brak
61.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg
Specyfikacja
Typ karty flesza MicroSDHC
Prędkość zapisu nośnika 4 MB/s
Pojemność 8 GB
Typ pamięci RAM UHS-I
Prędkość odczytu z nośnika 15 MB/s
Klasa pamięci flash Klasa 4
Kolor produktu Czarny
Szerokość produktu 11 mm
Głębokość produktu 15 mm
Waga produktu 0,4 g
Wysokość produktu 1 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -25 - 85 °C
Dopuszczalna wilgotność względna 30 - 85%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej 30 - 85%
Głębokość opakowania 123 mm
Adapter pamięci w zestawie SD
Szerokość opakowania 103 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 122mm
Długość 3mm
Wysokość 104mm