• Kamera IP Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Symbol: IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Brak towaru
760.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 6923172545671
Zostaw telefon
Rozdzielczość natywna: 2688 x 1520 pikseli
Efektywna liczba pikseli [MPix]: 4
Kąt widzenia poziomy (H): 108.00 stopni
Interfejs komunikacyjny: RJ-45
Wyjście audio: Tak
Kolor obudowy: Biały (White)
Wbudowany mikrofon: Tak
Wejście mikrofonowe: Tak
Wymiary [G x S x W] (mm): 122 x 893,4
Tryb nocny: Podczerwień
Zasięg podczerwieni / podświetlenia: 40 m
Zastosowanie kamery: zewnątrz / wewnątrz
Typ zasilania: PoE lub zasilacz 12V
Zgodność z Onvif: tak
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Przetwornik: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS, Obiektyw: 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom, Metoda kompresji obrazu:, - H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG, Prędkość transmisji strumienia głównego: 20 kl/s 4Mpx; 25 kl/s 3,7 Mpx, Audio:, - Obsługa dwukierunkowego audio, - Detekcja dźwięku, Gniazdo karty pamięci:, - Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny), Interfejs sieciowy:, - 10/100 Base-T (RJ-45), Wybrane funkcje::, - WDR 120dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia, - 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie, - ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu, - ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni, - BLC/HLC - konfigurowalna kompensacja światła wstecznego, - Mirror - Odbicie lustrzane obrazu, - Detekcja ruchu, Pobór mocy:, - max. 6,5W / DC 12V, - max. 7,7W / PoE (802.3af), Klasa szczelności: IP67, Wandaloodporna: IK10, Temperatura pracy : -30°C ~ 60°C, Waga: 510 g
Wymiary [G x S x W] (mm):
122 x 893,4
Kolor obudowy:
Biały (White)
Rozdzielczość natywna:
2688 x 1520 pikseli
Interfejs komunikacyjny:
RJ-45
Wbudowany mikrofon:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
108.00 stopni
Wyjście audio:
Tak
Wejście mikrofonowe:
Zgodność z Onvif:
Zastosowanie kamery:
zewnątrz / wewnątrz
Typ zasilania:
PoE lub zasilacz 12V