Symbol: PCU5-10CC-0050-B
Gwarancja 24 miesięcy
2.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Niebieski
Materiał płaszcza Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Materiał płaszcza Polichlorek winylu (PVC)
Złącze 1 Męska
Materiał przewodzący Aluminium miedziane (CCA)
Złączka 1 Rj-45
Izolacja kabla U/UTP (UTP)
Złącze 2 Męska
Rozmiar przewodu AWG 26
Standard kabla Cat5e
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Długość kabla 0,5 m
Częstotliwość 100 MHz
Złączka 2 RJ-45
Certyfikaty ANSI/TIA/EIA-568B
Średnica zewnętrzna 4,8 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość 140mm
Długość 10mm
Wysokość 100mm