• Kabel Lanberg Premium CA-HDMI-20CU-0030-BL (HDMI M - HDMI M; 3m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-20CU-0030-BL
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
17.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.2 kg
EAN 5901969416183
Zostaw telefon
Specyfikacja
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak
Kompatybilność 3D Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Złącze 2 Męska
Rozmiar przewodu AWG 28
Audio Return Channel (ARC) Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Złączka 2 HDMI Typu A (Standard)
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Długość kabla 3 m
Wersja HDMI 2.0
Szerokość 120mm
Długość 140mm
Wysokość 30mm