• Kabel Lanberg Premium CA-HDMI-20CU-0018-BL (HDMI M - HDMI M; 1,8m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-20CU-0018-BL
Gwarancja 24 miesięcy
13.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
Tworzywo kabla Miedź
Długość kabla 1,8 m
Kolor produktu Czarny
Kompatybilność 3D Tak
Obsługiwane tryby wideo 2160p
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Rozmiar złącza 1 Prosty
Rozmiar przewodu AWG 28
Materiał pokrycia styków Złoto
Wersja HDMI 2.0
Złączka 1 HDMI Typu A (Standard)
Waga produktu 133 g
Szerokość 150mm
Długość 20mm
Wysokość 150mm