Kabel Lanberg Premium CA-HDMI-20CU-0010-BL (HDMI M - HDMI M; 1m; kolor czarny)
Symbol:
CA-HDMI-20CU-0010-BL
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.09 kg |
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Długość kabla | 1 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Waga produktu | 87 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 160mm |