• Kabel Lanberg Premium CA-HDMI-20CU-0010-BL (HDMI M - HDMI M; 1m; kolor czarny)
Symbol: CA-HDMI-20CU-0010-BL
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
10.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.09 kg
EAN 5901969416169
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kompatybilność 3D Tak
Długość kabla 1 m
Ilość sztuk 1
Wersja HDMI 2.0
Złącze 1 Męska
Maksymalna częstotliwość odświeżania 144 Hz
Złączka 2 HDMI Typu A (Standard)
Złącze 2 Męska
Rozmiar przewodu AWG 28
Waga produktu 87 g
Szerokość 160mm
Długość 20mm
Wysokość 160mm