• Kabel Lanberg PCF5-10CC-1000-S (RJ45 - RJ45 ; 10m; kolor szary)
Symbol: PCF5-10CC-1000-S
Gwarancja 24 miesięcy
10.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.247 kg
Specyfikacja
Izolacja kabla F/UTP (FTP)
Złącze 1 Męska
Częstotliwość 100 MHz
Złączka 1 Rj-45
Długość kabla 10 m
Kolor produktu Szary
Materiał przewodzący Aluminium miedziane (CCA)
Złączka 2 RJ-45
Rozmiar przewodu AWG 26
Standard kabla Cat5e
Złącze 2 Męska
Ilość sztuk 1
Szerokość 195mm
Długość 50mm
Wysokość 225mm