Kabel Lanberg CCS CA-HDMI-11CC-0030-BK (HDMI M - HDMI M; 3m; kolor czarny)
Symbol:
CA-HDMI-11CC-0030-BK
8.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Duża dostępność
| Waga | 0.115 kg |
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typ A (Standard) |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 140mm |